• Detail firmy

Roman Starý

Základní popis

Zajišťujeme veškeré klempířské a pokrývačské práce včetně montáže a dodání materiálu. Dodáváme střešní krytinu BRAMAC, KM BETA, TONDACH, lehkou střešní krytinu RUUKKI, WECKMAN a BORGA. Střešní okna VELUX a ROTO.

Adresa

Bobrová 51
592 55 Bobrová

Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  75709911

Výrobky, činnosti

Klempířství a pokrývačství

Zajišťujeme veškeré klempířské a pokrývačské práce včetně montáže a dodání materiálu.

Kontaktní údaje

Mobil: 736 190 722
E-mail: roman.stary@unet.cz
WWW: www.romanstary.cz
Další firmy v oboru

Střechy Svoboda a syn, s.r.o.

Zajišťujeme veškeré pokrývačské, klempířské a tesařské práce. Provozovnu a sklad s klempířskými systémy a zdicím materiálem máme v Červeném Hrádku. Nabízíme rovněž dopravu krytin a stavebního materiálu po celé ČR - disponujeme dvěma nákladními automobily na 24 t s hydraulickou rukou. Jsme členy "Českého cechu pokrývačů, klempířů a tesařů".

STORK střechy, s.r.o.

Kompletní realizace střech, rekonstrukce a opravy. Provádíme tesařské, klempířské, pokrývačské a zednické práce na zakázku zejména v regionu Vysočina.

KROVYS s.r.o.

Provádíme tesařské, pokrývačské, klempířské, truhlářské práce. Zaměřujeme se na zhotovení krovů, montáž střešních oken včetně doplňků, instalaci hromosvodů a další. Zabýváme se výrobou altánů, pergol, posezení, dřevených plotů a dalších dřevěných konstrukcí. Nabízíme také autodopravu automobilem s hydraulickou rukou.