• Detail firmy

Roman Šoula

Základní popis

Nabízíme dozor, koordinaci a řízení staveb, dále zemní a přípravné práce, skládání a převoz materiálu. K dispozici smykový nakladač značky Locust 903.

Adresa

Rumburská 483/6
190 00 Praha 9 - Střížkov

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74746871

Výrobky, činnosti

Nabízíme dozor, koordinaci a řízení staveb...

Nabízíme dozor, koordinaci a řízení staveb, dále zemní a přípravné práce, skládání a převoz materiálu. K dispozici smykový nakladač značky Locust 903.

Kontaktní údaje

E-mail: roman.soula@email.cz

Kontaktní osoba

Roman Šoula - Majitel

Mobil: 606 651 583
Další firmy v oboru

Bestlift, spol. s r.o

Zabýváme se výstavbou, modernizací, montáží a servisem výtahů, eskalátorů a travelátorů. Dodáváme elektrické lanové výtahy i hydraulické výtahy do bytových i nebytových objektů. Provádíme modernizace a kompletní výměny výtahů. V rámci servisu nabízíme opravy, provozní prohlídky, seřízení, mazání, čištění výtahů apod. Rovněž zabezpečujeme vyproštění osob, zvířat či nákladu z výtahu.

COMPO PRAHA ELEKTRO s.r.o.

Navrhujeme řešení interiérových prostor včetně řemeslné realizace. Tvoříme virtuální návrhy, zajišťujeme bydlení na klíč a zabýváme se kompletní rekonstrukcí veřejných i soukromých prostor. Máme bohaté zkušeností s elektrickou instalací celého bytu i nově budované kuchyně nebo pokoje. Zabýváme se distribucí čalounických potahovaných látek a další. Přizpůsobíme se Vašim individuálním požadavkům.

AB Arco, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební činnosti, výstavbu objektů na klíč a revitalizaci bytových a panelových domů. Zabezpečujeme sanace betonových konstrukcí, tlakové injektáže pomocí uhlíkových lamel a kompozitních tkanin, stříkané betony a další činnosti. Působíme na území celé České republiky.