• Detail firmy

Roman Šmahel

Základní popis

Nabídka prací s montážní plošinou do 16 metrů, výškových prací, montáží reklam, oprav veřejného osvětlení, natírání okapů a prořezávání stromů.

Adresa

Školní 16
530 02 Mikulovice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69167371
DIČ:  CZ5907200728

Výrobky, činnosti

Nabídka prací s montážní plošinou do 16 metrů

, výškových prací, montáží reklam, oprav veřejného osvětlení, natírání okapů a prořezávání stromů.

Kontaktní údaje

E-mail: roman.smahel@email.cz

Kontaktní osoba

Roman Šmahel - Majitel

Mobil: 602 624 425

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Josef Kupka

Provádíme manipulační práce ve stavebnictví s hmotností do 20 tun. Pronajímáme jeřáby AD 20. Nabízíme montáže ocelových konstrukcí, billboardů a reklamních poutačů a další práce ve výškách s využitím autojeřábu. Působíme v lokalitách východních Čech, zejména Pardubice, Chrudim a Hradec Králové.

JAN ŠPIC - SORPOM

V dnešní době se orientujeme především na výrobu, opravy, rekonstrukce a montáže zdvihacích zařízení, zajišťujeme inspekce, revize a revizní zkoušky včetně základního a opakovacího školení jeřábníků, vazačů břemen a signalistů dle ČSN ISO 12480-1.

KTR CR, spol. s r.o.

Specializujeme se na výrobu komponentů pro přenos mechanické energie. Dodáváme hřídelové spojky, přírubové spojky, hydraulické chladiče, deskové chladiče, brzdové systémy, hydraulické brzdy, pojistné spojky, upínací pouzdra, držáky čerpadel, tlumící lišty, kloubové spojky, svěrné matice apod. Kompletní nabídku sortimentu naleznete v katalogu na našich webových stránkách.