• Detail firmy

Roman Skalický

Základní popis

Chemické čištění je v dnešní době nejefektivnější metoda užívaná k odstranění usazených nečistot, vodního kamene, bakterií a dalších pevných usazenin.

Adresa

Felberova 671/8
568 02 Lány

Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  43495648
DIČ:  CZ6908273493
Rok založení:  1992
  • Služby

Výrobky, činnosti

Chemické čištění, chemoinkrusta

Chemické čištění veškerých druhů usazenin z vodních i topných soustav, zajišťujeme chemické čištění energetických zařízení využitím moderní ekologické technologie.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 265 970
E-mail: info@chemoinkrusta.cz
WWW: chemoinkrusta.cz

Kontaktní osoba

Roman Skalický - Majitel

Mobil: +420 774 265 970
E-mail: info@chemoinkrusta.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

CHEMCAR s.r.o.

Prodej autokosmetiky, autochemie, technických produktů, provozních kapalin, olejů, maziv a příslušenství pro mycí linky, samoobslužné mycí boxy, servisy, bazary, autosalony atd. Naše produkty jsou šetrné k životnímu prostředí a naleznete u nás i čističe bez obsahu NTA.

LURON s.r.o.

Specialista na osvětlení pro bytové i komerční prostory. Zabýváme se vším, co s osvětlením souvisí, od návrhu až po realizaci. Know how naší společnosti je efektivní návrh na energetickou úsporu v oblasti osvětlení. Poradíme Vám s výběrem vhodného svítidla. Neváhejte se na nás obrátit.

Vlastimil Jirsák

Hlavním zaměřením naší firmy jsou služby v oblasti chemické a mechanické úpravy bazénové vody. Specializujeme se na provoz bazénové technologie a technologie pro wellness centra a SPA. Prodáváme bazénovou chemii a esence pro wellness centra a SPA. Součástí poskytovaných služeb je i pořádání různých školení a seminářů o bazénové problematice. Pro více informací navštivte naše webové stránky.