• Detail firmy

Roman Skalický

Základní popis

Chemické čištění je v dnešní době nejefektivnější metoda užívaná k odstranění usazených nečistot, vodního kamene, bakterií a dalších pevných usazenin.

Adresa

Felberova 671/8
568 02 Lány

Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  43495648
DIČ:  CZ6908273493
Rok založení:  1992
  • Služby

Výrobky, činnosti

Chemické čištění, chemoinkrusta

Chemické čištění veškerých druhů usazenin z vodních i topných soustav, zajišťujeme chemické čištění energetických zařízení využitím moderní ekologické technologie.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 265 970
E-mail: info@chemoinkrusta.cz
WWW: chemoinkrusta.cz

Kontaktní osoba

Roman Skalický - Majitel

Mobil: +420 774 265 970
E-mail: info@chemoinkrusta.cz
Další firmy v oboru

DINAST SERVIS s.r.o.

Specializujeme se na dodávku diamantových nástrojů na asfalt, beton, keramiku, žulu a další. Nabízíme stroje pro stavebnictví: řezače spár, stolové pily, brusky betonu, frézy vodorovného značení, frézy povrchu aj. Provádíme servis strojů značky Vymyslicky a CEDIMA. Stroje pro stavebnictví a renovace diamantových kotoučů.

Ing. Petr Buráň - návrhy nízkoenerg. a pas. domů, dotace NZÚ, PENB,Feng-Shui

Poskytujeme poradenství v oblasti energetických úspor, zhotovení PENB, dotace Nová zelená úsporám 2015, kotlíková dotace, strukturální fondy - snížení energetické náročnosti v sektoru bydlení (bytové domy). Zabýváme se projektováním nízkoenergetických a pasivních domů a návrhy interiérů podle Feng - Shui.

PERAX spol. s r.o.

Zabýváme se výstavbou investičních celků včetně návrhu technického řešení, vypracování projektové dokumentace až po samotnou realizaci. Dodáváme průmyslové chladicí stanice, filtrační stanice vody, čerpací stanice vody, výměníkové stanice vody, chemické úpravny vody, potrubní rozvody apod.