• Detail firmy

Roman Rytych - Sklenářství Duchcov

Základní popis

Zpracování skla pro stavební a nábytkové firmy. Provádení oprav bytového fondu, rámování obrazů, zrcadel a reprodukcí. Veškeré sklenářské práce. Zpracování a zasklívání bezpečnostními skly.

Adresa

Dukelská 98/12
417 02 Dubí u Teplic 2

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49086057
DIČ:  CZ6910102859
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavební sklo

- zasklívání pro nové stavby a opravy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 417 835 548
Mobil: +420 603 216 067
Fax: +420 417 831 124
E-mail: rytych@email.cz
E-mail: sklenarstviduchcov@seznam.cz
E-mail: rytych.sklenar@tiscali.cz
WWW: www.sklenarstvi-ramovani.cz
WWW: www.romanrytych.cz

Kontaktní osoba

Roman Rytych - Jednatel

Další firmy v oboru

Ing. Karel Kolský - STAVBY

Specializujeme se na stavební práce. Provádíme zateplování fasád, stavby a údržbu rodinných domů, stavby dřevostaveb, montáže a opravy střech, rekonstrukce domů a bytů a v neposlední řadě ruční výkopové práce. Všechny tyto služby vykonáváme v oblasti Ústí nad Labem.

LCD spol. s r.o.

Prodáváme stavební, instalatérské a topenářské materiály. Nabízíme stavební, instalatérské a topenářské práce. Provádíme rekonstrukce koupelen a pokládáme plovoucí podlahy. Od roku 1995 zajišťujeme logistické a obchodní služby pro obchodní firmu v Rize. Provozujeme prodejnu se stavebninami ve Varnsdorfu.

ALNUS s.r.o.

Truhlářství ALNUS spol. s r.o. se sídlem a provozovnou v Žatci vzniklo v květnu 1992 transformací truhlárny státního podniku DEHOR Most. Hlavním programem společnosti je zakázková výroba individuálních truhlářských produktů (klasický bytový i nebytový nábytek, ucelené sestavy bytových a komerčních interiérů, drobné a jednoduché truhlářské a bytové prvky či nestandardní speciality).