• Detail firmy

Roman Rybka

Základní popis

Provádíme půdní vestavby, montáž sádrokartonů, sádrokartonových příček, sádrokartonových a kazetových podhledů, střešních oken Velux.

Adresa

Ve Strhanci 774
686 04 Kunovice

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61712124
DIČ:  CZ7012014603

Výrobky, činnosti

Montáže sádrokartonů

Kontaktní údaje

WWW: www.sadrokartony-uh.cz

Kontaktní osoba

Roman Rybka - Majitel

Mobil: +420 777 213 999
E-mail: rybka@sadrokartony-uh.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ELKOP

Činnost naší společnosti je zaměřena především na elektroinstalační a elektromontážní práce v Ústeckem kraji a Středočeském kraji. Zabýváme se rovněž rekonstrukcemi bytů a bytových jader, úpravami interiérů a provádíme také montáž sádrokartonu.

INTERSTYL

Specializujeme se na rekonstrukce bytů a renovace bytových jader, stavební a interiérovou činnost a další. Vyrábíme atypický nábytek na míru vašim požadavkům a pro firmy jsme schopni zajistit vybavení celé prodejny nebo jiného interiéru nábytkem. Věnujeme se stavbě pergol a teras. Zajistíme i rekonstrukci koupelen a WC včetně obkladových prací, elektroinstalace a vodoinstalace.

Jirsa s.r.o.

Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Kompletně realizujeme střechy včetně instalace střešních oken, okapů, hromosvodů, montujeme protisněhové zábrany. Nabízíme nátěry střech, stožárů či fasád. Rekonstruujeme interiéry a provádíme stavební práce. Renovujeme památkové objekty.