• Detail firmy

Roman Růžička

Základní popis

Děláme kontroly, školení, vyhodnocení rizik, zastupování při kontrolách, zpracování dokumentace, začlenění činností podle požárního nebezpečí.

Adresa

Voroněžská 2547/1
616 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64288404

Výrobky, činnosti

Poradenství o bezpečnosti a hygieně práce

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 433 467
E-mail: ruzicka.r@post.cz
WWW: volny.cz/romanruzicka

Kontaktní osoba

Roman Růžička - Majitel

Další firmy v oboru

Ing. Tomáš Vůjta

Zabýváme se obchodní činností v oblasti IT. Poskytujeme servis PC a periferií, internetové služby, proaktivní provozní podporu IT, poradenské a konzultační služby.

IC&P Brno spol. s r.o.

Naše firma zajišťuje pro klienty veškeré služby, týkající se poradenství při zavádění, dokumentování, fungování a neustálém zlepšování systému managementu kvality podle norem řady ISO 9001, ISO 14001, ISO 13485 a OHSAS 18001. Pořádáme školení a cykly seminářů jako podporu při zavádění a údržbě systému kvality podle norem ISO. Specializujeme se na poradenství pro malé a střední firmy.

ŠIK FINANCE s.r.o.

Zajišťujeme externí účetní servis, a to především malým a středně velkým firmám v Brně. Díky externí spolupráci ušetříte nejenom čas, ale i finance, např. náklady na mzdy, výpočetní techniku, software, spotřební materiál nebo různá školení. Neváhejte nás kontaktovat. Postaráme se i o Vaše účetnictví. Garantujeme Vám 100% spokojenost! Reference spokojených klientů naleznete na našich www stránkách.