• Detail firmy

Roman Řeřicha

Základní popis

V případě zájmu připravíme do Vaší firmy rautové pohoštění dle přání.

Adresa

Čsl. armády 1600
253 01 Hostivice

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  88152421

Výrobky, činnosti

Závodní stravování

Kontaktní údaje

Telefon: bufet.hostivice@ sez nam .cz
Telefon: +420 775 364 804
WWW: www.bufethostivice.cz/kontakt.php

Kontaktní osoba

Roman Řeřicha - Majitel

Mobil: +420 775 364 804

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jaroslav Blažek

Zabýváme se výrobou fotoobkladů na zakázku. Nanášíme jakékoliv obrázky či fotky na keramické obklady, sklo a plátno dle předlohy z fotografií dodaných zákazníkem nebo z naší galerie. Jedná se o novinku v úpravě interiérů. Obklady lze aplikovat do koupelen, chodeb, hal, bazénů, restaurací, kanceláří apod. Další naší činností je rozvoz hotových jídel po Kladně a okolí pro firmy i domácnosti.

BEST BOWLING s.r.o.

BEST BOWLING se nachází v nákupním centru Metropole Zličín, k dispozici je 12 profesionálních bowlingových drah a kulečníkové stoly s restaurací a barem v plně klimatizovaných prostorách. Nabízíme možnost pořádání firemních i soukromých akcí s kapacitou 200 osob, velkoplošnou projekci. Vaříme také polední menu. Garantujeme 100% spokojenost a skvělou zábavu! Těšíme se na Vás!

Radek Pechač - Catering

Zabýváme se kompletním zajištěním cateringových služeb na rodinných i firemních akcích, leteckých dnech, dobových a městských slavnostech, menších rautech atd. Pronajímáme stánky s občerstvením, s hotovým jídlem i kebabem. Zařizujeme také zapůjčení pódia s hudebním doprovodem, samozřejmostí je profesionální ozvučení.