• Detail firmy

Roman Pokorný

Základní popis

Truhlářské práce

Adresa

Na Rozkoši 140
250 82 Tuklaty

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  71601236
DIČ:  CZ7202240771
Rok založení:  2009

Výrobky, činnosti

Truhlářské práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 281 983 251
E-mail: truhlarstvi.pokorny@seznam.cz
WWW: www.truhlarstvipokorny.cz

Kontaktní osoba

Roman Pokorný - Majitel

Mobil: +420 775 292 726
Další firmy v oboru

Truhlářství Hubač s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství. Navrhujeme a zhotovujeme interiérový nábytek, kancelářský nábytek, kuchyně na míru, dřevěné obklady fasád, vestavěné skříně, dřevěné pergoly a dřevěné přístřešky, postele na míru, vnitřní uspořádání skříní, interiérové a exteriérové dveře, atypické skříně a mnoho dalšího. Zajišťuje zámečnické služby - výroba kovových prvků, montáž bezpečnostních zámků apod.

Zakázkové truhlářství - PILA J.K., s.r.o.

Provozujeme zakázkové truhlářství - výroba nábytku na zakázku a stavební truhlářství. Zabýváme se pořezem a prodejem dřeva rámovou strojní pilou. Zajišťujeme kompletní dodávky střech. Pokrýváme oblast Středočeský kraj, Příbram, Benešov a Dobříš.

Pavel Tóth

Zaměřujeme se na výstavbu a realizaci mobilních chat a chatek, dřevěných přístaveb i zahradních domků. Mobilní chaty lze využít jako rekreační objekty či k celoročnímu bydlení. Své využití však také nacházejí jako vrátnice, strážní domky, dětské koutky, lovecké nocovny či prostory pro cyklistické a turistické zázemí. Samozřejmostí je i přeprava zahradních domků na Vámi určené místo.