• Detail firmy

Roman Pavelka

Základní popis

Provádíme návrhy, konzultace a realizace bytových, domovních a průmyslových silnoproudých a slaboproudých elektroinstalací. Instalace hromosvodů, zajištění elektrorevizí, rozvody EZS, vše včetně rekonstrukcí a oprav.

Adresa

Lidická 556
664 53 Újezd u Brna

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74484745
DIČ:  CZ7610224666

Výrobky, činnosti

elektroinstalace

Provádíme návrhy, konzultace a realizace bytových, domovních a průmyslových silnoproudých a slaboproudých elektroinstalací. Instalace hromosvodů.

Kontaktní údaje

E-mail: pavelkar@seznam.cz
WWW: www.energopavelka.cz

Kontaktní osoba

Roman Pavelka - Majitel

Mobil: 603 839 237
Další firmy v oboru

Martin Urbánek - elektroinstalační práce

Provádím kompletní elektroinstalační práce včetně instalace rozvodů v nových bytech, rodinných domech i firemních prostorech. Zajišťuji pravidelný servis elektroinstalace, revize i opravy elektrospotřebičů a rozvodů.

ALIA elektro s.r.o.

Zabýváme se elektromontážními pracemi, montáží bezpečnostních systémů, strukturované kabeláže, hromosvodů, telefonních a TV rozvodů. Zajišťujeme také rekonstrukce objektů v rozsahu středního stavebnictví, údržbu a servis objektů

Roman Kováč - Antény a elektroinstalace

Specializujeme se na poradenství a realizaci v oblasti anténních, satelitních a zabezpečovacích systémů. Realizujeme instalace pozemního příjmu TV signálu, provádíme přechod z analogového na digitální vysílání, instalujeme satelitní přijímače, hlavní stanice společných televizních antén i rozvody bezpečnostní techniky, a to zejména pro Brno a okolí.