• Detail firmy

Roman Pausch

Základní popis

Výroba kovaných prvků do interiéru či exteriéru, kovaných bran, mříží, zábradlí, paravánů a kovářských vývěsních štítů. Nabídka zámečnických prací. Výrobky z produkce uměleckého kovářství. Kovaný interiérový design a nábytek.

Adresa

Bubovice 23
262 72 Volenice

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67256775
  • Maloobchod
  • Služby
  • Výrobce
  • Export

Výrobky, činnosti

Kované brány, mříže, zábradlí

Výroba kovářských mříží s originálním designem. Výroba zábradlí s kovanými prvky. Vše zakázková výroba na míru, dle požadavků zákazníka

Kontaktní údaje

E-mail: roman.pausch@seznam.cz
WWW: www.pausch.cz

Kontaktní osoba

Pausch Roman - Majitel

Mobil: +420 602 221 672
E-mail: roman.pausch@seznam.cz
Další firmy v oboru

STS Uhlířské Janovice, s.r.o.

Zaměřujeme se na strojírenskou výrobu a veškeré strojírenské operace. Zajišťujeme CNC dělení materiálu, tvarové řezání plechů, CNC obrábění, lisování, ohýbání trubek, svařování a také povrchové úpravy lakování a tryskání. Rovněž se věnujeme prodeji pneumatik pro osobní i dodávková vozidla. Poskytujeme služby pneuservisu, plnění a čištění klimatizace a provádění ochrany pneumatik proti průrazu.

SAVEA spol. s r.o.

Zabýváme se výrobou vnitřního a vnějšího obložení, kompletními karosériemi pro kolejová vozidla, autobusy či užitková vozidla. Vyrábíme sklem - vyztužené plasty - laminátů a zajišťujeme kovovýrobu.

OCELOT Pfingstner Milan

Obráběním kovů se zabýváme již více než 20 let. Jsme česká firma, sídlící nedaleko Prahy. Veškerá kovovýroba probíhá individuálně dle přání a požadavků našich zákazníků. Vyrábíme především CNC technologií. Převážnou část naší produkce dodáváme do zemí EU. Kompletní výrobní program naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás navštívit!