• Detail firmy

Roman Pánek

Základní popis

Nabízíme vnitrostátní a mezinárodní kamionovou dopravu. Zajišťujeme kontejnerovou dopravu a zemní práce s nakladačem Locust 750 (UNC).

Adresa

Chaloupky 67/39
664 41 Popůvky

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  40460100

Výrobky, činnosti

Nabízíme vnitrostátní a mezinárodní dopravu

Nabízíme vnitrostátní a mezinárodní kamionovou dopravu. Zajišťujeme kontejnerovou dopravu a zemní práce s nakladačem Locust 750 (UNC).

Kontaktní údaje

Mobil: 602 736 234
E-mail: roman.panek@centrum.cz
WWW: www.rpo.ic.cz

Kontaktní osoba

Roman Pánek - Majitel

Další firmy v oboru

LECHNER CZ, s.r.o.

Přepravními službami se zabýváme již od roku 1992 a od té doby jsme si vybudovali významné místo mezi dopravci. Zajišťujeme přepravu dálkovou, regionální i osobní, a to jak po ČR, tak i po celé Evropě. Spolupracujeme rovněž s partnerskými zahraničními firmami a díky tomu můžeme nabídnout dokonalou organizaci transportů. Spokojenost zákazníka je pro nás nejvyšší prioritou.

DOBROVOLNÝ, s.r.o.

Zabýváme se speciální přepravou v rámci vnitrostátní a mezinárodní přepravy. Provádíme přepravu nadrozměrných nákladů, těžkotonážní přepravu a přepravu těžkých nákladů. Zajistíme přepravní povolení, spediční činnost, doprovod nadměrných nákladů, průjezd přepravních tras nebo pojištění nákladů.

Ing. Roman Mendlík

Naše rodinná firma již od roku 1989 poskytuje komplexní služby v oblasti dopravy, logistiky a spedice. Specializujeme se na nákladní autodopravu s hmotností nákladů do 30 tun. V posledních letech se zaměřujeme především na přepravu nadrozměrných nákladů, a to po celé Evropě. Dále zajišťujeme přepravu osob, jak vnitrostátní, tak i mezinárodní. Díky letitým zkušenostem garantujeme 100% spokojenost.