• Detail firmy

Roman Mišák

Základní popis

Nabízíme kompletní vyklízecí a stěhovací servis, nákladní dopravu plachtovou 8 paletovou dodávkou. Rychle a levně dovezeme zboží z obchodů, stavebnin.

Adresa

Huštěnovice 67
687 03 Huštěnovice

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  86996690
  • Služby

Výrobky, činnosti

dodávková autodoprava

Nabízím přepravu zboží, materiálů, strojů apod. plachtovou či valníkovou dodávkou o rozměrech 4 x 2,1 x 2,2 m (d x š x v).

Kontaktní údaje

E-mail: autodoprava-uh@seznam.cz
WWW: www.auto-doprava-uh.cz

Kontaktní osoba

Roman Mišák - Majitel

Mobil: +420 774 141 618
E-mail: autodoprava-uh@seznam.cz
Další firmy v oboru

Jihočeská plavební společnost - David MACHART

Nabízíme služby Jihočeské plavební společnosti - David MACHART. Zajišťujeme pravidelné vyhlídkové plavby, pravidelnou lodní dopravu, opravy a servis lodí, uskladnění lodí, přepravu lodí, stavbu replik plavbyschopných dřevěných historických replik a samozřejmě v neposlední řadě lodní školu - kapitánské zkoušky, ověřování praktických dovedností a další.

FLS One, s.r.o.

Specializujeme se na gastronomické služby. Zajišťujeme gastronomický personál, a to: číšníky a servírky, supervizory, kuchaře, profesionální barmany, hostesky, pomocný personál. Poskytujeme služby na vysoké úrovni. Dále nabízíme služby v oblasti logistiky, úklidového servisu a personální správy. Pro více informací navštivte naše internetové stránky.

AUTO SHINE

Specializujeme se na profesionální mytí a čištění aut. Díky kvalitním přípravkům, které používáme, poskytneme Vašemu vozu tu nejlepší péči. V případě zájmu Vaše auto odvezeme a po vyčištění přivezeme zpět. Máme nejlepší ceny v Pardubicích!