• Detail firmy

Roman Miléř

Základní popis

Stěhovací služby: stěhování,vyklízení,uklízení prostor,likvidace odpadu,montáž,demontáž nábytku,balící servis,odvoz zboží Výhody:přistavení vozů v lokalitách ZDARMA,pojištění nábytku,prohlídka prostor ZDARMA,žádné příplatky za patra

Adresa

Prostřední 88
669 02 Znojmo

Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87624125
DIČ:  CZ8008194711
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stěhování

- bytů, nebytových prostor - rodinných domů - firemních prostor, kanceláří (kopírky, počítače)

Kontaktní údaje

Mobil: +420 605 198 777
Mobil: +420 604 198 777
E-mail: vasstehovak@seznam.cz
WWW: www.vasstehovak.cz

Kontaktní osoba

Roman Miléř - Jednatel

Telefon: 604 198 777
E-mail: vasstehovak@seznam.cz
Další firmy v oboru

ARCO IRIS s.r.o. - parní stroje a čištění

Od začátku vzniku se naše firma zabývá prodejem a servisem parních čističů. Nyní prodáváme i další profi čistících stroje, jako jsou parní a pěnové vysavače. V roce 2012 jsme činnost rozšířili o parní čištění aut, které provádíme buď u nás nebo u zákazníka. K naším službám jsme postupně zařadili také parní čištění a dezinfekci nákupních vozíků a mrazících boxů, a to nejen v ČR, ale i na Slovensku.

Věra Ondráčková

Úklidové služby s garancí kvality poskytujeme v Brně a okolí. Zajistíme úklid domácností, kanceláří, úklid po malířích. Uklidíme obchodní domy, hromadné dopravních prostředky, administrativní budovy včetně výrobních a logistických areálů a budeme udržovat zelené plochy jako je trávní nebo dřeviny. Neztrácejte čas s úklidem a přenechte ho nám. Kontaktujte nás s Vašimi požadavky.

Pavla Kloparová

Nabízím žehlení prádla s odvozem i dovozem pro jednotlivce, penziony, hotely i restaurace. Zaměřuji se na oblast Brna a přilehlého okolí.