• Detail firmy

Roman Mikala

Základní popis

Nabízíme konstruktérské práce na formy pneu a technické pryže, jednoúčelové stroje, přípravky, manilupační zařízení.

Adresa

Objízdná 1628
765 02 Otrokovice

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48477460

Výrobky, činnosti

konstruktérské práce

Nabízíme konstruktérské práce, formy pneu a technické pryže. Zajišťujeme výrobu modelů a jednoúčelových strojů, vývoj software.

Kontaktní údaje

E-mail: rm1698@volny.cz
WWW: www.volny.cz/miamizlin

Kontaktní osoba

Roman Mikala - Jednatel

Telefon: +420 577 512 375
Telefon: 577 512 375
Fax: +420 577 922 045
E-mail: miamizlin@volny.cz
E-mail: rm1698@volny.cz
WWW: www.volny.cz/miamizlin
Další firmy v oboru

SEPAS a.s.

Zabýváme se výrobou a zpracováním pěnového polystyrenu EPS. Nabízíme lisované výrobky - přepravní termoboxy, hlavy, věnečky, vajíčka, koule, zvonečky, srdíčka a kužely. Provádíme zateplení střech pomocí polystyrenových tvarovek a konturové řezání v rozměru 2D či zateplení potrubí. Specializujeme se na výrobu fasádních profilů.

AP nástrojárna, s.r.o.

Naše nástrojárna zajišťuje kusovou i sériovou výrobu forem na lisování vulkanizační pryže pro měřící, regulační, čerpací a dávkovací techniku, určenou především pro automobilový a strojírenský, ale i gumárenský, papírenský, chemický a potravinářský průmysl. Součástí výroby je rovněž konstrukce forem. Provádíme CNC i konvenční frézování kovů, soustružení, broušení na plocho a povrchové úpravy kovů.

TOOL-TEMP CZ s.r.o.

Zabýváme se vývojem a výrobou termoregulačních a chladících zařízení. V současné době jsme největším výrobcem v Evropě pro širokou škálu průmyslových odvětví. Poskytujeme komplexní služby od dodání přes instalaci přístroje až po odborné zaškolení.