• Detail firmy

Roman Machač

Základní popis

Výroba řezané reklamy, bannerů, reklamních tabulí, firemních štítů a polepů výloh a vozidel.

Adresa

Bukovka-Habřinka 36
533 41 Bukovka

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70166951

Výrobky, činnosti

Výroba řezané reklamy, bannerů, reklamních tabulí

Výroba řezané reklamy, bannerů, reklamních tabulí, firemních štítů a polepů výloh a vozidel.

Kontaktní osoba

Roman Machač - Jednatel

Mobil: +420 721 512 305
E-mail: machac.samolepky@seznam.cz
WWW: www.samolepkymachac.wgz.cz
Další firmy v oboru

Josef Kupka

Provádíme manipulační práce ve stavebnictví s hmotností do 20 tun. Pronajímáme jeřáby AD 20. Nabízíme montáže ocelových konstrukcí, billboardů a reklamních poutačů a další práce ve výškách s využitím autojeřábu. Působíme v lokalitách východních Čech, zejména Pardubice, Chrudim a Hradec Králové.

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.

LABEL ART Sp.j.

Nabízíme k prodeji, stejně jako tištěný na jiný sortiment. My vykonávat svou práci nanejvýš profesionálně a estetiky. Přejeme si, aby každý dodavatel byl s našimi službami spokojeni. S rozsáhlým strojového parku můžeme splnit očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků. Naše služby jsou určeny pro jednotlivce, tak i družstva. Vítejte!