• Detail firmy

Roman Liška

Základní popis

Provádíme zámečnické práce a montáže garážových systémů. Vyrábíme garážová, výklopná, rolovací a průmyslová vrata, vjezdové brány a vstupní branky.

Adresa

Lukovany 5
664 84 Lukovany

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  72405473

Výrobky, činnosti

Montáže garážových systémů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 546 450 665
E-mail: liskaro@seznam.cz
WWW: www.vrataliska.cz

Kontaktní osoba

Roman Liška - Majitel

Mobil: +420 737 857 971
Další firmy v oboru

Oldřich Kirš - Kovoobrábění - Zámečnická výroba

Hlavním zaměřením společnosti je zámečnická výroba a kovovýroba, v rámci které provádíme soustružení kovů na CNC automatech a vačkových automatech. Dále disponujeme hydraulickými nůžkami, bodovacími automaty, lisy, svářečkami CO2, ohýbačkou a rovnačkou drátů. Našim zákazníkům nabízíme rovněž možnost povrchových úprav v kooperaci. Fotogalerii zakázek naleznete na našich webových stránkách.

STESYS, s.r.o.

Specializujeme se na modulové stavby modulPLAN, výplně stavebních otvorů, odvětrávané fasády COR-TEN a interiérové montované příčky.

J-VST, s.r.o. - strojní dílce

Naše společnost se věnuje kovovýrobě. Děláme tváření kovů za studena, práce na lisech 6 - 630 tun, válcování závitů, atypický spojovací materiál - Fe, Cu, Al, nerez, v kooperaci povrchovou úpravu. Zajišťujeme činnost v oblasti vývoje technologie objemového tváření součástí, ověřování vyvinutých technologií a nástrojů a dalších. Pro více informací navštivte naše webové stránky.