• Detail firmy

Roman Lafant

Základní popis

Opravy osobních a nákladních vozidel všech světových značek, pneuservis, diagnostika, měření osciloskopem, emisní stanice, zajištění STK.

Adresa

Dlážděná 1013/22
641 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  72400218

Výrobky, činnosti

Autoservis

Kontaktní údaje

Mobil: +420 725 717 297
E-mail: lafantroman@seznam.cz
WWW: www.autoservislafant.cz
 Facebook stránka

Kontaktní osoba

Roman Lafant - Majitel

Mobil: +420 604 996 597
Další firmy v oboru

SUZONEX s.r.o.

Naše firma se zabývá dovozem a prodejem pneumatik pro nákladní, stavební a zemědělskou techniku a taky protektory. Naše portfolio zahrnuje téměř všechny značky na českém trhu. Uděláme vám nabídku na základě vašich požadavků, druhu provozu a vozového parku. Většina pneu je skladem, rozvoz zajišťujeme vlastní dopravou nebo spediční firmou. Nabízíme také služby mobilního pneuservisu.

V.T.car servis s.r.o.

Nabízíme služby autoservisu a pneuservisu, provádíme karosářské opravy. Opravujeme veškeré běžné značky vozidel. Připravujeme vozidla na STK, včetně provedení. Zabýváme se rovněž prodejem náhradních dílů na vozidla Opel. Pro více informací o činnosti firmy navštivte naše webové stránky.

ISOLUND s.r.o. - náhradní díly

Velkoobchod, maloobchod náhradních dílů a příslušenství na všechny nákladní a osobní vozy tuzemských i zahraničních výrobců. Autorizovaný prodej přívěsných vozíků AGADOS včetně jejich náhradních dílů a slunečních clon pro nákladní vozy TATRA.