• Detail firmy

Roman Kupčík

Základní popis

Nabízíme zateplování obvodových plášťů budov a jejich kompletní regenerace. Provádíme fasády i zednické práce. Stavíme a půjčujeme lešení.

Adresa

Interbrigadistů 717/1
750 02 Přerov I - Město

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62296973

Výrobky, činnosti

Nabízíme zateplování

obvodových plášťů budov a jejich kompletní regenerace. Provádíme fasády i zednické práce. Stavíme a půjčujeme lešení.

Kontaktní osoba

Roman Kupčík - Majitel

Mobil: +420 604 876 898
E-mail: roman.kupcik@seznam.cz
WWW: www.fasady-zateplovani.eu
Další firmy v oboru

SEFRAN s.r.o.

Prodej střešních krytin a doplňků, okapových systémů, střešních latí, desek na záklop, fasádních desek (CETRIS, OSB, CEMBONIT), střešních oken aj. Výroba klempířských prvků, lemování, lišty, úžlabí aj. Doprava a rozvoz zboží, zpracování cenových nabídek.

LUSTY spol.s r.o.

Nabízíme komplexní hydroizolační práce včetně fasádních systémů. Dále zajišťujeme dodávku vodorovných střešních plášťů a fasádních systémů, provádíme hydroizolace spodních staveb i střech. Dodáváme nosné konstrukce a průmyslové betonové podlahy. Působíme zejména v Liberci a okolí.

FACHMAN STAV v.o.s.

Činnost naší společnosti je zaměřena na realizaci staveb a stavební úpravy. Specializujeme se především na fasádní úpravy - jako první na Vysočině jsme aplikovali stříkanou silikonovou omítku Mapei, běžně provádíme finální točené nebo rýhované silikonové omítky. Zajišťujeme rovněž projektové dokumentace a stavební dozor. V případě zájmu jsme schopni dodat i stavební materiál.