• Detail firmy

Roman Kuběna

Základní popis

Konstrukce nástrojů, dílů a tvorby výkresové dokumentace.

Adresa

Ostrov u Macochy 171
679 14 Ostrov u Macochy

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69709998

Výrobky, činnosti

Konstrukce nástrojů

Kontaktní údaje

E-mail: xxcd@seznam.cz
WWW: konstrukce5.webnode.cz

Kontaktní osoba

Roman Kuběna - Majitel

Mobil: +420 606 741 598
E-mail: xxcd@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

POOR - TRADE, v.o.s.

Specializujeme se na dodávky stavebního a nábytkového kování či prodej domácích a zahradních potřeb. V našem sortimentu naleznete stavební kování, stavební závěsy, nábytkové kování, kuchyňské sady a soupravy nožů, zahradní potřeby, kuchyňské náčiní, nábytkové knopky a výsuvy, protiplechy, stavební bezpečnostní kování, kování pro tesaře, nářadí do lesa, nářadí na sníh, nábytkové úchytky apod.

BROLLE, v.o.s. - lešticí kotouče

Vyrábíme lešticí kotouče standardní, textilní, řasené, skládané a filcové. Dodáváme brusné kotouče s upínací stopkou a otvorem, lamelové, brousící segmenty, válce pro brusky, brusné a lešticí pasty. Poskytujeme komplexní servis při úpravě povrchů.

MORAVIACHEM abrasives s.r.o.

Nabídka kvalitního brusiva od našich tuzemských i zahraničních partnerů. Brusné nástroje jsou vyrobeny v mnoha modifikacích, vždy ve velké paletě hrubostí a velikostí, které zákazník požaduje. V doplňkovém sortimentu dále nabízíme chemii a pracovní pomůcky včetně potřeb pro úklid. Veškeré informace včetně katalogů výrobků naleznete na našich webových stránkách.