• Detail firmy

Roman Král

Základní popis

Nabídka průmyslových laků a autolaků. Velkoobchodní a maloobchodní prodej a servis pneumatických brusek, leštiček a odsávacích systémů.

Adresa

Pod lesem 670/7
664 47 Střelice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65345738

Výrobky, činnosti

Velkoobchodní a maloobchodní prodej

Nabídka průmyslových laků a autolaků. Velkoobchodní a maloobchodní prodej a servis pneumatických brusek, leštiček a odsávacích systémů.

Kontaktní údaje

Mobil: 602 743 039
E-mail: kral@kralcz.eu
WWW: www.karlcz.eu
Další firmy v oboru

DOLEŽAL - družstvo - autolaky

Zabýváme se prodejem průmyslových laků a příslušenství pro lakýrníky. Nabízíme, autolaky, motolaky, tmely, matovací přísady, brusné a matovací pasty, leštěnky, vosky, technické spreje, ochranné nástřiky ve spreji, ochranné overaly a masky pro lakýrníky, mycí pasty na ruce a mnoho dalšího. Provádíme rovněž míchání autolaků a plnění sprejů odstínem barvy Vašeho auta.

BAŽANT STANISLAV - oleje a maziva

Zajišťujeme dodávky průmyslových maziv, olejů, autokosmetiky, autodoplňků a náhradních dílů na auto - moto. Kompletní sortiment zboží naleznete na našich webových stránkách.

Ing. Alice Smejkalová - MITERAL

Vybavení autoservisů, pneuservisů pro osobní a nákladní vozidla, karosáren, svářečky - svářecí technika, bodovačky, kompresory, nabíječky autobaterií, zvedáky, hevery, diagnostika vozidel, plničky klimatizací, hydraulické lisy, olejové hospodářství.