• Detail firmy

Roman KOTRČ

Základní popis

Provádění uměleckých kovářských prací. Nabízím kované šperky, prsteny, náramky, brože, jehlice i závěsy. Na zakázku vyrábím mříže, zábradlí i vrata.

Adresa

Karmelitská 376/20
118 00 Praha 1 - Malá Strana

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15281272
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Provádění uměleckých kovářských prací.

Provádění uměleckých kovářských prací. Nabízím kované šperky, prsteny, náramky, brože, jehlice i závěsy. Na zakázku vyrábím mříže, zábradlí i vrata.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 323 665 212
Mobil: +420 723 950 749
E-mail: rkotrc@post.cz
WWW: www.kotrc.cz

Kontaktní osoba

Roman Kotrč - Majitel

Mobil: 602 269 114
Další firmy v oboru

Václav Zavřel

Provozujeme kovářství v Praze 6 - Lysolajích. Dle vlastních návrhů vyrábíme interiérové kované doplňky, kovaný nábytek, zahradní kované doplňky, ale i kované vybavení do restaurací a obchodů. V naší nabídce naleznete rovněž kované šperky, vitráže a broušené sklo. Ukázky naší práce jsou k dispozici na internetových stránkách firmy.

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.

Martin Jirků

Zabýváme se zámečnickou a kovářskou výrobou. Vyrábíme ploty, brány, mříže, zábradlí, krbové nářadí, kované bytové doplňky. Zaměřujeme se na umělecké kovářství. Výrobu realizujeme na zakázku - vyrobíme téměř vše, dle Vašich přání a požadavků. Neváhejte se na nás obrátit!