• Detail firmy

Roman Kopřiva

Základní popis

Zabývá se realizacemi ohňostrojů na zakázku pro různé příležitosti. Po konzultaci jsme schopni připravit ohňostroj dle co se týče ceny i délky trvání ohňostroje. Zkušenosti také s interiérovými ohňostroji a dalšími pyrotechnickými efekty.

Adresa

Dukelská 1475/13
692 01 Mikulov

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72388846
Rok založení:  2002
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- ohňostroje dle vámi zadané ceny a délky trvání, interiérové ohňostroje, menší ohňostroje, které si můžete odpálit sami, s hudebním doprovodem, atd..

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 732 773
E-mail: info@aapyro.cz
WWW: www.animacniprogramy.cz
WWW: www.aapyro.cz
E-shop: www.aapyroshop.cz

Kontaktní osoba

Roman Kopřiva - Majitel

Další firmy v oboru

Alan Zvonek - Ohňostroje

Specializací naší rodinné firmy jsou ohňostroje se speciálními efekty. Odpalujeme velké Profi ohňostroje, ale sestavujeme i menší ohňostroje pro vlastní odpálení. Zajistíme nákup pyrotechniky, vše odborně připravíme a zrealizujeme tak, aby byl zákazník maximálně spokojen. Chcete-li si jakoukoliv oslavu zpestřit ohňostrojem, neváhejte nás kontaktovat. Garantujeme Vám nezapomenutelný zážitek!

Jan Molnár - Ohňostroje M&M Pyro

M&M Pyro - realizace ohňostrojů na míru. Sestavíme a odpálíme ohňostroj přesně dle Vašich představ. Ohňostroje pro domácí či firemní oslavy, velké ohňostroje pro různá výročí měst a obcí, odpálené odborně způsobilými lidmi včetně úklidu a likvidace odpadu. Objednejte si u nás ohňostroj na svatbu, výročí firmy, narozeninovou oslavu, Vánoční večírek, Silvestr nebo jen tak pro radost.

Dav-Pol Dawid Ryński

Vyrábíme vysoce kvalitní svíčky a příspěvky oleje a parafinu. K výrobě Naše výrobky používáme pouze nejkvalitnější materiály. Sledujeme trendy na trhu k dnešnímu dni k vytvoření nových produktů a postavil je na trh. Snažíme se splnit očekávání našich pravidelných i nových zákazníků. Zveme vás ke spolupráci s naší společností.