• Detail firmy

Roman Kokeš

Základní popis

Prodej, montáž a servis anténní a satelitní techniky. Instalace digitálních antén pro bytové domy, rodinné domy, hotely. Rekonstrukce společných tv antén a rozvodů. Měření DVB-T signálu. Dodáváme satelitní komplety Sky Link, Gital.

Adresa

Nová 207
664 51 Jiříkovice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75772353

Výrobky, činnosti

Prodej, montáž a servis anténní a satelitní tech.

Instalace digitálních antén pro bytové domy, rodinné domy, hotely. Rekonstrukce společných tv antén a rozvodů. Měření DVB-T signálu.

Kontaktní údaje

WWW: p://www.daiko.cz

Kontaktní osoba

Roman Kokeš - Majitel

Mobil: +420 608 771 220
E-mail: romankokes@seznam.cz
Další firmy v oboru

ALIA elektro s.r.o.

Zabýváme se elektromontážními pracemi, montáží bezpečnostních systémů, strukturované kabeláže, hromosvodů, telefonních a TV rozvodů. Zajišťujeme také rekonstrukce objektů v rozsahu středního stavebnictví, údržbu a servis objektů

Roman Kováč - Antény a elektroinstalace

Specializujeme se na poradenství a realizaci v oblasti anténních, satelitních a zabezpečovacích systémů. Realizujeme instalace pozemního příjmu TV signálu, provádíme přechod z analogového na digitální vysílání, instalujeme satelitní přijímače, hlavní stanice společných televizních antén i rozvody bezpečnostní techniky, a to zejména pro Brno a okolí.

Lubomír Vlk

Poskytujeme odborné služby v oblasti elektrikářských prací. Zaměřujeme se na silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace, hromosvody, rozvaděče NN, elektronické zabezpečovací systémy, televizní rozvody a systémy, domácí telefony a videotelefony, strukturované kabeláže apod. Provádíme měření termokamerou, revize elektrického ručního nářadí a mnoho dalšího.