• Detail firmy

Roman Kapun

Základní popis

Roman KAPUN a rád bych Vám nabídnul služby řemeslné i ostatní typu údržby domácnosti,pro dům,byt či zahradu,firmy jak v interiéru tak v exteriéru.

Adresa

Zikova 2110/16
628 00 Brno - Líšeň

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67598269
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavební práce - drobné

provádí veškeré opravy a úpravy v domácnosti, zednické práce

Kontaktní údaje

WWW: panasekudrzbar.webnode.cz

Kontaktní osoba

Roman Kapun - Majitel

Mobil: +420 734 332 683
E-mail: romankapun@seznam.cz
Další firmy v oboru

REKORAB s.r.o.

Nabízíme zednické, malířské, natěračské a sádrokartonářské práce. Provádíme pokládky dlažeb a obkladů, elektroinstalační práce, sádrokartonářské práce, ale i dle Vašich požadavků bourací. Jsme schopni dodat i projektové dokumentace nebo statické posudky.

ROLOSTAV s.r.o.

Zaměřujeme se především na výškové práce za pomoci horolezeckého vybavení. Výhodou je, že ušetříte své finance za lešení či montážní plošiny. Dále nabízíme malířské a natěračské práce. A nejen to. Prodáváme širokou škálu interiérových dveří a stínící techniky, jako jsou žaluzie, rolety, markýzy apod.

Tryskání - pískování Vladimír Veselý

Provádíme povrchové úpravy kovů tryskáním. Zajišťujeme tryskání na firmě i mobilní tryskání přímo u zákazníka. Tryskání (pískování) se využívá především ve strojírenství, stavebnictví, automobilovém průmyslu a jiných oblastech. Disponujeme nejmodernější technologií, včetně mobilních jednotek, díky kterým můžeme provádět tryskání kdekoliv v terénu či ve Vaší firmě bez připojení elektrické energie.