• Detail firmy

Roman Kaprálek

Základní popis

Provádíme zemní, výkopové, cestářské a vodohospodářské práce. Nabízíme odstraňování povodňových škod, demolice, odvoz suti a zeminy.

Adresa

Střední 286
463 12 Jeřmanice

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  86757415
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zemní práce

Provádíme zemní, výkopové, cestářské a vodohospodářské práce. Nabízíme odstraňování povodňových škod, demolice, odvoz suti a zeminy.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 106 736
E-mail: rkapralek@seznam.cz
WWW: www.kaprovybagry.cz

Kontaktní osoba

Roman Kaprálek - Majitel

Další firmy v oboru

LUSTY spol.s r.o.

Nabízíme komplexní hydroizolační práce včetně fasádních systémů. Dále zajišťujeme dodávku vodorovných střešních plášťů a fasádních systémů, provádíme hydroizolace spodních staveb i střech. Dodáváme nosné konstrukce a průmyslové betonové podlahy. Působíme zejména v Liberci a okolí.

Pavel Demeter - Stavební a montážní práce

Naším hlavním zaměřením jsou stavební a montážní práce, které provádíme především v Liberci a jeho okolí. Realizujeme rodinné domy na klíč včetně dřevostaveb, dále pak rekonstrukce a zateplení fasád. V rámci stavební činnosti provádíme zámkové dlažby, zemní, tesařské, pokrývačské, klempířské, sádrokartonářské, malířské a natěračské práce. Zabýváme se rovněž kovovýrobou.

Služby DELTA, spol. s r.o.

Zabýváme se stavebními pracemi. Realizujeme novostavby, rekonstrukce bytových a nebytových objektů, dřevostavby, pergoly, zahradní stavby, opěrné zdi a ploty. Zajišťujeme architektonické návrhy, zaměření a vytvoření dokumentace staveb a další.