• Detail firmy

Roman Jánský

Základní popis

Provádíme CNC soustružení, frézování a broušení. Nabízíme kooperaci ve výrobě kalibrů a měřicích přípravků, strojních dílů či nástrojů.

Adresa

Hněvotín 207
783 47 Hněvotín

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60685689

Výrobky, činnosti

Kovoobrábění.

Provádíme CNC soustružení, frézování a broušení. Nabízíme kooperaci ve výrobě kalibrů a měřicích přípravků, strojních dílů či nástrojů.

Kontaktní osoba

Roman Jánský - Majitel

Mobil: 607 530 649
E-mail: jansky@kovohnevotin.cz
WWW: www.kovohnevotin.cz
Další firmy v oboru

M K S TRADEC. spol. s r.o.

Zabýváme se CNC soustružením a frézováním, lisováním plechových dílů, svářením, dělením materiálu, mechanickým obráběním, montáží dílů a tvářením plastů. Lisování provádíme na CNC lisu, výstředníkových a hydraulických lisech. Náš výrobní program zahrnuje odlitky, výkovky, elektrické a elektronické komponenty. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.

KOVO SKŘIPEC, s.r.o.

Od založení firmy se zabýváme třískovým obráběním železných i neželezných kovů a plastů. Máme široký strojový park s velkým množstvím i atypických nástrojů a příslušenství a tak svým zákazníkům můžeme nabídnout obrábění tvarově velmi složitých i rozměrných součástí. Nabízíme kusovou, malosériovou nebo sériovou výrobu. Výrobu provádíme dle projektové dokumentace nebo vzorového výrobku zákazníka.

HAJDO spol. s r.o.

Specializujeme se na konstrukce, projekce a výrobou strojů a zařízení. Nabízíme soustružení, vyvažování, dělení vodním paprskem, CNC ohýbání trubek, svařování a zámečnickou výrobu. Vyrábíme kvalitní kardanové hřídele, armované hadice, papírenské stroje a hydraulické trubky.