• Detail firmy

Roman Humlíček

Základní popis

Roman Humlíček patří v současnosti k nejúspěšnějším českým návrhářům pánské módy.Luxusní pánské oděvy na míru,výroba oděvů,značka,složení kolekcí.

Adresa

Veselá 199/5
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  15260755
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Návrhy, střihy

luxusní pánské oděvy na míru

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 712 561
E-mail: roman.humlicek@icloud.com
WWW: romanhumlicek.com

Kontaktní osoba

Roman Humlíček - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Boháček-sport.cz s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou sportovních dresů, sportovního oblečení a termoprádla. Jsme oficiálním výrobcem CCM. Dodáváme fotbalové dresy, hokejové dresy, cyklistické dresy, termoprádlo, dresy na rugby, motokrosové dresy, oděvy pro volný čas či pro reklamní účely. Nabízíme výrobu sportovního oblečení a sportovních dresů na zakázku z těch nejkvalitnějších materiálů a potiskem dle přání klienta.

DELOR MORAVIA s.r.o. - Zakázkové krejčovství

Zakázkové krejčovství Delor Moravia Brno nabízí dámské a pánské oděvy v té nejvyšší kvalitě. Naše produkty se vyznačují precizním zpracováním, a to i díky módním poradcům, kteří nasbírali bohaté zkušenosti ve špičkových zahraničních salónech. Věříme, že si z naší nabídky vyberte i Vy. Nabízíme rovněž dárkové poukazy na luxusní oděvy z naší dílny.

Michaela Jeklová - Krejčovství

Nabízíme zakázkové šití látkových i kožených věcí a provádění oprav oděvů i kožených. Šijeme halenky, sukně kostýmy, šaty, kalhoty, bundy, kabáty, společenské a svatební šaty, kabelky a jiné doplňky na Vaše přání. Navrhujeme a vyrábíme střihy dle Vašich přání.