• Detail firmy

Roman Hrubeš

Základní popis

Provádí veškeré instalatérské a topenářské práce - voda, kanalizace, topení, plyn, (havárie, montáže). Zajišťuje rozvody vody, montáže kotlů, ústřední a podlahové topení, rekonstrukce koupelen a bytových jader. Rekonstrukce a opravy rozvodů.

Adresa

Heřmaň 48
370 07 Heřmaň

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87092697
DIČ:  CZ6607110829
Rok založení:  2008
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- rozvody vody, vzduchu, odpadů, topení, plynu. Zajišťují revize a projektovou dokumentaci.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 102 843
Mobil: +420 724 156 208
E-mail: hrubes.roman@seznam.cz
WWW: www.instalaterhrubes.cz

Kontaktní osoba

Roman Hrubeš - Majitel

Další firmy v oboru

ZVŠ Stavitelství Třeboň s.r.o

Zajišťujeme stavební práce v Jihočeském kraji. Realizujeme stavby na klíč, hrubé stavby, základové desky, rekonstrukce staveb, zateplování objektů, demolice, vodovody a kanalizace včetně přípojek a mnoho dalšího. Provádíme zemní a výkopové práce, opravujeme chodníky, komunikace. Disponujeme vlastní hutnící technikou, stavební mechanizací a trubkovým i fasádním lešením. Jsme profesionálové v oboru.

ACOND a.s.

Zabýváme se výrobou a montáží klimatizací a tepelných čerpadel ACOND. Nabízíme návrh a dodávky podlahového topení, klimatizačních systémů a techniky, patentované chytré regulace ACOND(c)Therm, akumulačních nádob, solárních systémů i bojlerů. Specializujeme se na pokládku podlahového topení.

ZEDNICTVÍ Petr Vaněček

Provádím zednické, obkladačské a stavební práce, zateplování a nátěry fasád, sádrokartonářské úpravy, rekonstrukce bytových jader a další práce.