• Detail firmy

Roman Horák

Základní popis

Naše společnost Vám zajistí výrobky z kovu. Hlavní činností společnosti je umělecké kovářství. Zajišťujeme výrobu kovových plotů, bran, mříží, zábradlí, ale i kovového nábytku a dalších. Specializujeme se i na bytové doplňky a reklamní poutače. Naše výroba je vždy individuální. Vyrábíme vše dle představy a požadavku našich klientů.

Adresa

Žižkova brána 58/6
286 01 Čáslav

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64153355
DIČ:  CZ8107180829
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Umělecké kovářství Čáslav, Praha, Středočeský kraj

Provozujeme umělecké kovářství. V naší kovářské dílně si můžete objednat zakázkovou výrobu kovaných plotů a bran, bytových doplňků, kovaných mříží apod. Navštivte nás v naší umělecké kovárně v Čáslavi.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 777 987 429
E-mail: blacksmithart@email.cz
WWW: www.blacksmith-art.cz

Kontaktní osoba

Roman Horák - Majitel

Ondřej Klíma

Pobočky

Ladislav Horák
Čeplova 1552
286 01 Čáslav

Okres: Kutná Hora
Kraj: Středočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

HOZ Holub s.r.o.

Naše firma nabízí pronájem stavebních strojů (stavební výtahy, pracovní plošiny a závěsné lávky). Součástí našich služeb je i montáž, opravy, servis a revizní zkoušky zdvihacích zařízení. Dále Vám nabízíme stavební zámečnictví. Máme moderně vybavené zámečnické dílny a všem našim klientům vyrobíme produkty na míru. Mezi naše nejčastější zámečnické práce patří kovovýroba na zakázku.

VYKY-DZ s.r.o.

Zajišťujeme pronájem dočasného dopravního značení po celé ČR, po Praze nabízíme dopravu ZDARMA. Dočasné dopravní značení nabízíme pro komunikace, průmyslové areály, obchodní zóny apod. V nabídce naleznete dočasné dopravní značení, svislé dopravní značení, vodorovné dopravní značení a příslušenství. Poskytujeme rovněž pronájem semaforů a mobilních zábran.

SAVEA spol. s r.o.

Zabýváme se výrobou vnitřního a vnějšího obložení, kompletními karosériemi pro kolejová vozidla, autobusy či užitková vozidla. Vyrábíme sklem - vyztužené plasty - laminátů a zajišťujeme kovovýrobu.