• Detail firmy

Roman Hofštetr - Zámečnická výroba

Základní popis

Výroba a montáž stavebně zámečnických prvků včetně menších sérií výrobků. Zajištění povrchových úprav zinkem a komaxitem. Nabídka svařování CO2.

Adresa

Na Březince 1159/13
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  44293691

Výrobky, činnosti

stavebně zámečnické prvky

Výroba a montáž stavebně zámečnických prvků včetně menších sérií výrobků. Zajištění povrchových úprav zinkem a komaxitem.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 131 159
E-mail: f.hofstetr@seznam.cz
WWW: stavebni-zamecnictvi.mypage.cz/

Kontaktní osoba

Roman Hofštetr - Majitel

Další firmy v oboru

Truhlářství Hubač s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství. Navrhujeme a zhotovujeme interiérový nábytek, kancelářský nábytek, kuchyně na míru, dřevěné obklady fasád, vestavěné skříně, dřevěné pergoly a dřevěné přístřešky, postele na míru, vnitřní uspořádání skříní, interiérové a exteriérové dveře, atypické skříně a mnoho dalšího. Zajišťuje zámečnické služby - výroba kovových prvků, montáž bezpečnostních zámků apod.

Alice Maděrová

Hlavní činností firmy je stavební zámečnictví. Kromě ocelových konstrukcí, výtahových šachet, mříží, schodišť a dalších stavebních prvků provádíme také zakázkové zámečnické práce na zakázku, svařujeme i dělíme materiály.

Richter, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem systémů generálního klíče, čipových přístupových systémů, hotelových přístupových systémů a dalšího vybavení pro zabezpečení majetku. Dodáváme kování, zámky, cylindrické vložky do dveří, sejfy a další. Samozřejmostí je odborná montáž, servis a opravy.