• Detail firmy

Roman Folberger

Základní popis

Nabízíme následující techniku: elektronické zabezpečovací systémy EZS, kamerové systémy CCTV, domácí telefony, garážová vrata, vjezdové brány, slaboproudé a silnoproudé kabelové rozvody, antény a televizní rozvody, PC sítě.

Adresa

Pod drahou 81
281 23 Bašta

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48658227
DIČ:  CZ7102190777

Výrobky, činnosti

Zabezpečovací systémy.

Kontaktní údaje

E-mail: romanfolberger@seznam.cz
WWW: www.alarmstf.cz/

Kontaktní osoba

Roman Folberger - Majitel

Mobil: +420 608 503 946
E-mail: romanfolberger@seznam.cz
Další firmy v oboru

NES-elektro s.r.o.

Zabýváme se instalací zabezpečovacích zařízení. Realizujeme montáže kamerových systémů, televizních rozvodů, slaboproudých rozvodů. Zajišťujeme revize, elektroinstalace.

M2 SECURITY s.r.o.

Jsme nejstarší a největší bezpečnostní služba na Kolínsku. Nabízíme komplexní služby v oblasti ochrany majetku a osob: ochrana firem i domácnostní, pořízení zabezpečovací techniky za výhodné ceny, montáž techniky, napojení na pult centralizované ochrany (PCO) s vlastní zásahovou jednotkou a následnou ochranu objektu 24/7, kamerové systémy a satelitní monitoring a ochranu vozidel.

AVAPS s.r.o.

Zabýváme se vývojem, projektováním, výrobou a montáží v oblasti požární ochrany. Nabízíme roletové požární uzávěry, skleněné i textilní kouřové zábrany, garážová, průmyslová a rychloběžná vrata, rolovací mříže a mobilní protipovodňové zábrany.