• Detail firmy

Roman FICNAR

Základní popis

Provádí zateplování fasád budov, přestavby a rekonstrukce domů, bytových jader, úpravy interiérů, půdní vestavby, montáž sádrokartónů a malování.

Adresa

Košťálkova 1536
266 01 Beroun

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12535630
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zateplování fasád budov.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 258 627

Kontaktní osoba

Roman FICNAR - Majitel

Telefon: +420 311 624 930
E-mail: roman.ficnar@mybox.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SEDING s.r.o.

Provádíme kompletní stavební práce, rekonstrukce staveb a bytových jader, zateplování fasád i budov, výstavbu rodinných domů a montáže sádrokartonů.

ZAMARCOS s.r.o.

Zaměřujeme se na kompletní úklidové služby pro občanskou i komerční výstavbu. Provádíme stavební, zednické, sádrokartonářské či malířské práce. Realizujeme kompletní stavební úpravy bytů a domů. Zajistíme i úklid po stavebních pracích. Věnujeme se pokládce obkladů a dlažeb v interiéru i exteriéru. Nabízíme montáže sádrokartonových konstrukcí a příček.

Stavební společnost KH 12 s.r.o.

Hlavním zaměřením společnosti je kompletní stavební činnost. Realizujeme výstavbu a rekonstrukce RD a průmyslových objektů, rekonstrukce bytů, revitalizace panelových domů a zateplení fasád. Provádíme též realizaci/rekonstrukci inženýrských sítí (vody, kanalizace, elektřiny, plynu), výstavbu komunikací, mostů. Realizujeme projekty dotované z programu "Zelená úsporám".