• Detail firmy

Roman Compel

Základní popis

Prodej náhradních dílů pro nákladní a přípojná vozidla TATRA,LIAZ,MULTICAR,MAN,RENAULT,VOLVO,SCANIA, MERCEDES, IVECO, DAF.Nápravy:BWP, PANAV, SAF, ROR. Prodej pneumatik pro nákladní vozidla.Oleje:PARAMO, STATOIL.Maziva:MOGUL.NOVINKA: prodej ADBlue.

Adresa

Na Bělidle 1029/12
430 01 Chomutov

Okres: Chomutov
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87644096
DIČ:  CZ8510052661

Výrobky, činnosti

Prodej náhradních dílů

Prodej náhradních dílů pro nákladní přípojná vozidla TATRA,LIAZ,MULTICAR,MAN,RENAULT,VOLVO,SCANIA, MERCEDES, IVECO, DAF.Nápravy:BWP, PANAV, SAF,

Kontaktní údaje

E-mail: romancompel@email.cz

Kontaktní osoba

Roman Compel - Majitel

Telefon: 722 952 012
E-mail: romancompel@email.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ZKL Klášterec nad Ohří a.s.

Specializujeme se na výrobu a prodej axiálních a radiálních kuličkových ložisek, ložisek pro speciální uložení, speciálních ložisek s kosoúhlým stykem a dvouřadých kuličkových ložisek naklápěcích. Vyráběný sortiment standardních a speciálních ložisek značky ZKL plní požadavky zákazníků v široké oblasti jednotlivých průmyslových odvětví - hutnictví, strojírenství, automobilový průmysl a další.

AUDO VIKTORIA s.r.o.

Zajišťujeme spedice vozidly z našeho vozového parku. Nabízíme přepravu velkoobjemovými návěsy. Provádíme servis nákladních a přípojných vozidel všech značek, diagnostiku a opravy. Nabízíme služby mezinárodní autodopravy, nadměrnou přepravu. Autorizovaný servis a prodej vozidel Iveco. Pronájem pracovní plošiny, jeřábnické práce.

Autodíly HASPA spol. s r.o.

Provozujeme autoservis a pneuservis. Dodáváme náhradní díly značkové a originální s velkou slevou na osobní a užitkové vozy. Autodíly rovněž zasíláme - garance kvality a rychlého doručení! Další činností, kterou se zabýváme, je prodej LED osvětlení. Navštivte náš e-shop a vyberte si z širokého sortimentu nabízených produktů.