• Detail firmy

Roman Chmelař

Základní popis

Prodej a výkup osobních a nákladních automobilů. Zprostředkování leasingu a pojištění vozidel.

Adresa

Hřivínův Újezd
763 07 Hřivínův Újezd

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48479942
DIČ:  CZ7110214133

Výrobky, činnosti

Autobazar

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 996 489
E-mail: autorosi@autorosi.cz
WWW: www.autorosi.cz

Kontaktní osoba

Roman Chmelař - Majitel

Mobil: +420 777 558 558

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ODTAHOVÁ SLUŽBA PŘÍBRAM - Vojtěch VLK

Provozujeme odtahovou službu zejména ve Středočeském kraji - Příbram, Benešov. Zabýváme se přepravou vozidel do 3,5 t, dovážíme vozidla ze zahraničí. Aktuální nabídku dovezených aut naleznete na našich webových stránkách. Nabízíme autopříslušenství, denní svícení, autodoplňky. Kompletní nabídku autodoplňků a autopříslušenství naleznete v našem e-shopu.

VEGA TRUCKS s.r.o.

Zabýváme se servisem a pozáručním servisem nákladních automobilů a návěsů, prodáváme náhradní díly a doplňky. Měříme geometrii nákladních vozidel laserovým přístrojem. Nabízíme karosářské a lakýrnické práce. Dále vykupujeme a prodáváme nákladní vozy, tahače, vleky, dodávky a návěsy.

AUTO GOLDCAR a.s.

Společnost AUTO GOLDCAR a.s., autorizovaný prodejce a servis vozů značky Škoda a servis automobilů všech značek, by ráda touto formou prezentovala své služby! V našem moderně vybaveném pracovišti naleznete prodej nových i ojetých vozů, kompletní servis vozů všech značek, prodejnu náhradních dílů a autopříslušenství, pneuservis, karosárnu a lakovnu, myčku a půjčovnu automobilů. www.autogoldcar.cz