• Detail firmy

Roman Caha

Základní popis

Restaurace restaurace - hotová jídla - minutkové kuchyně - zmrzlinové poháry - saláty - letní zahrádka - možnost pořádání akcí, oslav, ...

Adresa

Luční 1066/17
589 01 Třešť

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  44056966

Výrobky, činnosti

Restaurace,penzion s ubytováním

Kontaktní údaje

E-mail: ukapra@centrum.cz
WWW: www.u-kapra.cz

Kontaktní osoba

Roman Caha - Majitel

Mobil: +420 602 741 451

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Sportbowling, s.r.o.

Naše společnost provozuje střelnici s možností střelby z krátkých i dlouhých zbraní a bowling se dvěma dráhami a 50-ti místy k sezení. Prostory zařízení jsou vhodné pro pořádání společenských akcí. Zajišťujeme rovněž ubytování v penzionu u Růžičků v Třešti - v srdci Českomoravské vysočiny, s kapacitou 17 míst. Pokoje mají vlastní sociální zařízení a společnou kuchyňku, parkování je ve dvoře.

U Hrušků s.r.o.

Cukrárna a kavárna U Hrušků v Havlíčkové Brodě nabízí pestrý sortiment dortů, zákusků, minizákusků, pohárů, svatebních buchtiček, teplých i studených nápojů. Tradice naší cukrárny sahá až do roku 1896. Přijďte k nám posedět u dobré kávy, ke které Vám připravíme něco sladkého. Těšíme se na Vás!

PETRA AH, s. r. o.

Hotel Petra nabízí kvalitní ubytování v Liberci v atraktivní lokalitě pod Ještědem a zároveň 10 minut od centra Liberce. Hotel je ideální pro rodiny s dětmi i konání firemních akcí. V celém hotelu je zajištěný bezbariérový přístup.