• Detail firmy

Roman Buršíček

Základní popis

Nabídka truhlářských prací na míru. Výroba kuchyňských linek, ložnic, šaten, obývacích pokojů a dětských pokojů z umělých i přírodních materiálů.

Adresa

Smíchovská 657/52
155 00 Praha 5 - Řeporyje

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71077961

Výrobky, činnosti

Truhlářské práce

Nabídka truhlářských prací na míru. Výroba kuchyňských linek, ložnic, šaten, obývacích pokojů a dětských pokojů z umělých i přírodních materiálů. Vyrábíme také koupelnový nábytek, dveře, schodiště, pergoly, kancelářský a atypický nábytek.

Kontaktní údaje

E-mail: r.bursicek@seznam.cz
WWW: www.rb-t.cz

Kontaktní osoba

Roman Buršíček - Majitel

Mobil: +420 605 268 440
Další firmy v oboru

Jan MUSIL

Naše truhlárna se specializuje na atypickou výrobu na zakázku. Vyrábíme a renovujeme dřevěný a čalouněný nábytek, kazetové dveře, špaletová okna, dřevěné schody a zábradlí, pergoly, zahradní domky apod. - vše od zaměření až po konečnou montáž. Součástí poskytovaných služeb jsou i sklenářské práce. Rámujeme obrazy, zasklíváme a opravujeme okna, dveře, skleníky. Garantujeme kvalitně odvedenou práci.

FAT Praha, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje údržbu bytového fondu již 26 let. V rámci této činnosti provádíme veškeré elektroinstalační, vodoinstalatérské, topenářské, zednické, kominikcé, klempířské, truhlářské, lykýrnické a úklidové práce. Léty nabyté zkušenosti jsou zárukou odborně a včas provedených kvalitních služeb. Poskytujeme prodlouženou 36-ti měsíční záruku. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

ČALOUNICTVÍ A TRUHLÁŘSTVÍ MEIXNER

Specializujeme se na truhlářské a čalounické práce. Provádíme čalounění dveří a starožitného nábytku.