• Detail firmy

Roman Bubeník

Základní popis

Zabýváme se zemědělstvím, dodávkou biomasy pro krmné a energetické účely. Další činností je servis zemědělské techniky a dodávky náhradních dílů.

Adresa

Hradská 31
768 04 Střílky

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75221934
DIČ:  CZ8706264182
  • Služby

Výrobky, činnosti

Dodávky biomasy

Kontaktní údaje

Mobil: +420 728 834 204
E-mail: rbubenik@seznam.cz
WWW: www.zemedelskesluzby.eu

Kontaktní osoba

Roman Bubeník - Jednatel

Další firmy v oboru

PRODAG Zlín, s.r.o.

Prodáváme zemědělskou, lesnickou a komunální techniku v regionu Zlínsko a Vsetínsko. Nabízíme široký sortiment strojů a techniky pro zahradnictví, pěstitelství i pro komunální služby. Dodáváme traktory Solis, Belarus, Yanmar a jsme akreditovanými dovozci slovinských traktorů Tuber. Vyrábíme vlastní rozmetadla pro posyp hnojivem i solí, postřikovače pro zemědělství i speciály pro sportovní plochy.

LUME Servis - Stroje pro zemědělství

Nabízíme stroje pro zemědělství. Prodáváme nové i použité zemědělské stroje, náhradní díly pro zemědělskou techniku a různé příslušenství - elektrodíly, pohony, sítě, motouzy, fólie, konzervanty, pytle, dílenské nářadí, potřeby pro chov zvířat a další. Dále provádíme záruční a pozáruční servis strojů a montáž čelních nakladačů.

KSK METAL družstvo

Zabýváme se výrobou a stavbou kovových konstrukcí, kompletního zařízení stájí a vybavení pro chov dobytku a zvířat na pastvinách.