• Detail firmy

Roman Bělohlávek

Základní popis

Zabýváme se reklamními konzultacemi, marketingovým poradenstvím či tvorbou rozhlasových reklam.

Adresa

Spáčilova 3543/54
767 01 Kroměříž

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62820036

Výrobky, činnosti

Reklama

Zabýváme se reklamními konzultacemi, marketingovým poradenstvím či tvorbou rozhlasových reklam.

Kontaktní osoba

Roman Bělohlávek - Majitel

Mobil: +420 603 574 134
E-mail: r.belohlavek@seznam.cz
Další firmy v oboru

O - CONSULT s.r.o.

Zabýváme se poskytováním služeb v oblasti účetnictví, auditů a poradenské činnosti spojené s daněmi. Daňové poradenství realizujeme ke všem druhům daní, všem subjektům, jak už podnikatelským, tak i nepodnikatelským. Více informací o službách naleznete na našich webových stránkách.

KUŘIDÉM PROJEKT s.r.o.

Specializujeme se na vypracování projektové dokumentace a inženýrskou činnost v oblasti stavitelství. Zajišťujeme vypracování projektové dokumentace pro rodinné a bytové domy,dřevostavby,provozovny,průmyslové stavby, sportovní a rekreační areály, objekty městské zástavby, drobné stavby, přestavby a další. Poskytujeme technický, stavební a autorský dozor, vyřízení ohlášení nebo stavebního povolení.

INPEMA s.r.o.

Naše rodinná firma má dlouholetou tradici v oblasti pojišťovnictví. Nabízíme pojištění v různých oblastech lidské činnosti. Zprostředkováváme pojistky u všech velkých pojišťoven v ČR. Součástí poskytovaných služeb je rovněž poradenská a konzultační činnost v tomto oboru. Kompletní nabídku pojištění naleznete na našich internetových stránkách.