• Detail firmy

Roman Bednárek

Základní popis

Nabídka služeb revizního technika elektrických zařízení do 1000 V, projektování elektrických zařízení a montáže elektroinstalací bytů i domů.

Adresa

U Lesa 782/48
734 01 Karviná - Ráj

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66697930

Výrobky, činnosti

Nabídka služeb revizního technika el. zařízení

Nabídka služeb revizního technika elektrických zařízení do 1000 V, projektování elektrických zařízení a montáže elektroinstalací bytů i domů.

Kontaktní osoba

Roman Bednárek - Majitel

Mobil: 608 610 501
E-mail: info@revizni-technik.info
WWW: www.revizni-technik.info
Další firmy v oboru

Martin Suszka

Poskytujeme veškeré elektroinstalační práce a kompletní elektroinstalace bytů a bytových společenství. Provádíme rekonstrukce rozváděčů, elektroúdržbu bytového fondu, montáže zabezpečovacích systémů, zjištění poruch a opravy elektrických zařízení, odstranění porevozních závad apod. Rovněž se zaměřujeme se na realizace a montáž hromosvodů v souladu s platnými normami.

HTelektroinstalace & Servis s.r.o.

Realizujeme nové elektroinstalace, rekonstrukce a opravy starých rozvodů, pravidelnou údržbu elektroinstalací a elektrorevize jak pro domácnosti, tak i pro firmy. Provádíme výměnu HDV, elektroměrových skříní, kamerových systémů, anténních a satelitních rozvodů, opravy a instalace hromosvodů, montáž a údržbu protipožárních přepážek. Zajišťujeme zednické, malířské, a po dohodě, i úklidové práce.

T&S Ostrava s.r.o.

Zabýváme se projekčními, realizačními, výrobními, obchodními a servisními službami v profesích elektro a MaR.