• Detail firmy

Roman Balšán

Základní popis

Provádíme kompletní údržbu stávajících kopaných studní na území zlínského kraje: -čištění studní a následná desinfekce -opravy a dotěsňování studničního tělesa -celková revitalizace studní -instalace, opravy a úpravy čerpacího systému

Adresa

Lázeňská 691
763 12 Vizovice

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48449466

Výrobky, činnosti

Kompletní údržba stávajících kopaných studní

Kontaktní údaje

E-mail: balsan.roman@seznam.cz
WWW: www.vertik.majestat.cz

Kontaktní osoba

Roman Balšán - Generální ředitel

Mobil: +420 604 923 080
E-mail: balsan.roman@seznam.cz
Další firmy v oboru

Veronika Klečková

Provádíme zemní, výkopové, bourací a úklidové práce. Zajišťujeme terénní úpravy, odvodňování stavenišť a technické rekultivace.

DLAŽDIČSKÉ A ZEMNÍ PRÁCE - Václav Hubáček

Naše společnost již od roku 1991 zajišťuje dlaždičské a zemní práce. Specializujeme se na pokládku zámkové a kamenné dlažby včetně obrub. Realizujeme základové desky s připojením na kanalizaci, vodu a plyn. V rámci zemních prací nabízíme rovněž terénní úpravy, opravy živičných povrchů či osazení bazénů nebo čistíren odpadních vod. Pro více informací o poskytovaných službách navštivte naše www.

INTERPROJEKT s.r.o.

Společnost zajišťuje projekční a inženýrskou činnost. Nabízíme Vám technický dozor investora a různé druhy staveb. Mezi naši nabídku staveb patří například stavby městských infrastruktur, vodohospodářské a další. Neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám podáme veškeré informace k tomu, co Vás zajímá.