• Detail firmy

ROLOMATIC spol. s r.o.

Základní popis

Firma Rolomatic spol s r.o. se sídlem v Olomouci nabízí služby v oblasti automobilového průmyslu, jako jsou autolakovna, karosárna, autoservis, pneuservis, příprava a provedení STK.

Adresa

Holická 31/1093
772 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65142608
DIČ:  CZ65142608

Výrobky, činnosti

Autolakovna

Kontaktní údaje

E-mail: info@rolomatic.cz
WWW: www.autolakovna-olomouc.cz

Kontaktní osoba

Vlastimil Myšák - Jednatel

Mobil: +420 737 260 561
Další firmy v oboru

Mgr. Jana Papulová

Provádíme opravy nákladních a užitkových automobilů. Zajišťujeme doplňování klimatizací, opravy a ověřování tachografů. Nabízíme dovoz aut ze zahraničí.

VÝTAHY Tempír s.r.o.

Zajišťujeme montáž, servis, opravy, modernizace a revize všech druhů výtahů. Dodáváme osobní výtahy do nosnosti 2000 kg, nákladní výtahy s nosností do 6500 kg, i malé nákladní výtahy, např. pro provozy prádelen nebo jídelen apod. Provádíme rovněž opláštění výtahových šachet. Vlastníme certifikát ISO 9001:2001. Další činností, kterou se zabýváme, je pneuservis.

Kamil Roth

Provozujeme autoservis a pneuservis v Újezdu nad Lesy. Zajišťujeme opravy vozidel všech značek. Provádíme výměny autoskel, čištění klimatizace, přípravu na STK, přezutí a vyvážení pneumatik, opravy pneumatik, disků a ráfků. Nabízíme uskladnění a prodej pneumatik a rovněž čištění interierů a exteriérů vozidel.