• Detail firmy

ROKO TREIN s.r.o.

Základní popis

Společnost se specializuje na svařování, zámečníctví, kovoobráběčství, výroba dílů pro kolejová vozidla. Dále i na maloobchod.

Adresa

Tovární 773
742 13 Studénka

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25881833
DIČ:  CZ25881833
Rok založení:  2001
  • Maloobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Nabídka

- svařování, zámečníctví, kovoobráběčství, výroba dílů pro kolejová vozidla.

Kontaktní údaje

Fax: +420 556 403 459
E-mail: info@rokotrein.cz
WWW: www.rokotrein.cz

Kontaktní osoba

Ing. Karel Rusek, MBA - Jednatel

Další firmy v oboru

LASON CZ s.r.o.

Specializujeme se na povrchovou a antikorozní ochranu kovů. Realizujeme metalizování, suché a mokré tryskání, žárové zinkování kovů, průmyslové a protipožární nátěry konstrukcí, nástřik kovů hliníkem, mechanické očištění kovů od rzi i mobilní tryskání kovů. Pro ukázku našich referencí navštivte naše webové stránky.

Umělecký kovář - Jan Guziur

Nabízíme ruční kovářské práce na zakázku s použitím tradičních kovářských technik. Vyrobíme pro Vás jakékoliv kované interiérové prvky, kované plastiky a bytové doplňky, kovové okrasné mříže i kovaná zábradlí. Kované architektonické prvky realizujeme na základě Vašich návrhů nebo nám můžete nechat volnou ruku. Často také spolupracujeme s architekty.

Shape Steel a.s.

Poskytujeme služby v oblasti zpracování a prodeje hutního materiálu dle přání zákazníka. Zaměřujeme se na prodej ocelových plechů, výrobu tvarových výpalků, ultrazvukové zkoušky plechů i zkoušky mechanických hodnot. Nabízíme základní strojírenské operace: svařování, dělení, řezání, soustružení a frézování hutního materiálu.