• Detail firmy

RODOS kovo, s.r.o.

Základní popis

Lisování termosetických plastů přímým lisováním, přetlačováním a vstřikováním. Výroba technologii vstřikování a přetlačování plastů.

Adresa

Zahradní 993
594 01 Velké Meziříčí

Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63484668
DIČ:  CZ63484668
Rok založení:  1996
Počet zaměstnanců:  25

Výrobky, činnosti

Výrobky z termosetů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 566 524 959
Fax: +420 566 524 906
E-mail: pacal@rodos.cz
WWW: www.rodos.cz

Kontaktní osoba

Vojtěch Pacal - Jednatel

Mobil: +420 603 293 900

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Plastika SV, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a distribuci silničních směrových sloupků a plastových průmyslových radiálních ventilátorů. Zaměřujeme se na zakázkovou výrobu z plastu v oblasti vzduchotechnických zařízení a výrobu speciálního dopravního značení.

Member, s.r.o.

Firma zajišťuje zakázkové zpracování plastů a reklamu. Zpracováváme polykarbonát, plexisklo, PVC, PET-G, A-PET, PE, PP, PA a další. Reklamy nabízíme venkovní, vnitřní, stojany, polepy automobilů, filmové kulisy, aj. Další činností je kovovýroba. Pro kompletní služby v kovovýrobě, disponujeme profesionálně zařízenou kovodílnou. Veškeré informace o našich činností najdete na našich www stránkách.

Václav Jung - RENWEL

Nabízíme prodej plastových uzávěrů na skleněné i plastové lahve, kapacích vložek pro skleněné lékovky, plastových zátek různých průměrů, plastových i skleněných lahviček a různých kelímků pro kosmetiku nebo lékárenský průmysl. Výrobky se nemusí objednávat v paletovém ani krabicovém množství. Dodávku zaručujeme v krátké časové lhůtě, přesně dle Vašeho požadavku.