• Detail firmy

Rodinné dřevostavby, s.r.o.

Základní popis

Výroba a montáž nízkoenergetických dřevostaveb na klíč. Stavba základových desek, projekční činnost, inženýring, financování. Komplexní představební a stavební servis - vše pod jednou střechou.

Adresa

Ludvíkova 1935
735 41 Petřvald u Karviné

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28624793
DIČ:  CZ28624793
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Nízkoenergetické dřevostavby na klíč

Kontaktní údaje

Mobil: +420 720 705 511
E-mail: office@rodinne-drevostavby.cz
E-mail: info@rodinne-drevostavby.cz
WWW: www.rodinne-drevostavby.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Malý - Jednatel

Kateřina Ryšková

Další firmy v oboru

A.B.STAV - Ivo Karkoška

Věnujeme se komplexní stavební činnosti pro fyzické a právnické osoby, města i obce. Realizujeme kompletní stavební realizace a rekonstrukce dle požadavků zákazníka. Zajišťujeme komerční prostory na klíč. Provádíme nátěry fasád, výmalby interiérů, sádrokartonářské práce, pokládání plovoucích podlah a koberců do různých interiérů, terénní úpravy pozemků a výstavbu komunikací s parkovacími místy.

Janoch rekonstrukce s.r.o.

Zabýváme se stavebními pracemi se specializací na opravy a rekonstrukce dřevostaveb a domků OKAL (STAMO A MULTI). Zajišťujeme výměny oken, podlah či klempířských prvků, montáže dveří, vikýřů a stavební úpravy pro snížení energetické náročnosti budov. Jsme registrovaným partnerem dotačního programu Nová zelená úsporám.

LB GASTRO, s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti cateringu, závodního stravování a další. Zajišťujeme ozvučení a osvětlování akcí, laserové show, servis a instalaci zvukových systémů, světel a světelných efektů. Organizujeme bankety, oslavy, rauty, firemní a soukromé akce. Postavíme Vám pódium a pronajmeme zahradní párty stan. Pronajímáme pracovní a stavební stroje.