• Detail firmy

RODIF, s. r. o.

Základní popis

Hlavním sortimentem jsou pelety dřevní pro domácí i průmyslové spalování. Dále pelety slunečnicové, senné a slámové pro spalování průmyslové.

Adresa

Markoušovice 3
542 32 Markoušovice

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02697653
DIČ:  CZ02697653

Výrobky, činnosti

Prodej ekologických paliv

Eshop-paliva.cz se zabývá prodejem pelet a briket jak pro domácí, tak pro průmyslové uživatele. Hlavním sortimentem jsou pelety dřevní pro domácí i průmyslové spalování. Dále pelety slunečnicové, senné a slámové pro spalování průmyslové.

Kontaktní údaje

E-mail: obchod@eshop-paliva.cz
WWW: www.eshop-paliva.cz

Kontaktní osoba

Jakub Kubját - Jednatel

Mobil: +420 606 582 783
E-mail: obchod@eshop-paliva.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KALTRADE s.r.o.

Zabýváme se nákupem a prodejem stavebního řeziva. Dodáváme hranoly, trámy, prkna, ekologické brikety.

Karel Fikejs

Provoz vnitrostátní nákladní silniční dopravy se specializací na přepravu dřevařské kulatiny. Nákladní doprava auty SCANIA s dlouhým návěsem do 12 t. Zajistíme Vám palivové dřevo i s dopravou až na místo určení. Zajišťujeme agroslužby. Sběr obiloviny kombajnem.

DŘEVO ŠIGUT, s.r.o.

Prodáváme suché truhlářské a stolařské řezivo. Nabízíme OSB desky, obkladové smrkové palubky, plotovky apod. Prodáváme také štípané palivové dřevo. Nabízíme Vám také výrobu zahradního nábytku z masivu. Vyrábíme kvalitní sedací lavice a židle z masivu pro venkovní posezení. Působnost: Ostrava, Nový Jičín, Kopřivnice, Příbor, Frenštát, Valašské Meziříčí, Rožnov p.R., Frýdek Místek, Hranice.