• Detail firmy

RODENSTOCK ČR s.r.o.

Základní popis

Největší výrobce a prodejce brýlových čoček v ČR. Založeno v roce 1994 pod názvem Oční optika Klatovy, s.r.o. jako dceřiná společnost firmy Rodenstock Mnichov. Od 15.12.1999 nese firma název Rodenstock ČR s.r.o.

Adresa

Dr. Sedláka 841/III
339 01 Klatovy

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61173614
DIČ:  CZ61173614
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba a prodej brýlových čoček

Kontaktní údaje

Telefon: +420 376 346 111
E-mail: info@rodenstock.cz
WWW: www.rodenstock.com
Další firmy v oboru

EUROSTAR HÜBNER s.r.o.

Jsme výhradním zástupcem firmy Florett, distributora zdravotní a pracovní obuvi. Specializujeme se na komfortní obuv, určenou pro problematické nohy. V tomto oboru nemáme na tuzemském trhu konkurenta, který by se nám vyrovnal, co do rozsahu. Nabízíme kvalitní a pohodlnou obuv, která mnohým lidem pomáhá zlepšit kvalitu života - ať už jde o obuv letní či zimní, splňuje funkční i estetické požadavky.

REHA - ARNIKA s.r.o.

Specializujeme se na prodej přístroje ACUM, který je určený pro měření energetického stavu organismu, měření meridiánových drah a určení rovnováhy organismu. Tento přístroj ACUM dodáváme včetně příslušenství. Nabízíme kurzy meridiánových masáží pro nacvičení masáží, seznámení s energetikou a rovnováhou těla a základy čínské medicíny.

RAPETO, a.s.

Naše společnost se specializuje na tabletování. Provádíme rovněž tabletování dvou a třívrstvých tablet. Součástí poskytovaných služeb je také blistrování, dražování, balení do dóz, sáčků nebo papírových skládaček, etiketování, injekt. Dále se zabýváme vývojem potravinových doplňků. Jsme výrobcem tradiční značky Pangamin - produktů z pivovarských kvasnic ve formě tablet či dražé.