• Detail firmy

RODAMONT s.r.o.

Základní popis

Dodávky a montáže oken, Provětrávané fasády, Zimní zahrady, Prosklené střechy, Zasklívání balkonů, Výměna balkonového zábradlí, Prosklené fasády.

Adresa

Na Kopci 743/2
664 44 Ořechov

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27716040

Výrobky, činnosti

Práce a služby

Dodávky a montáže oken, Provětrávané fasády, Zimní zahrady, Prosklené střechy, Zasklívání balkonů, Výměna balkonového zábradlí, Prosklené fasády.

Kontaktní údaje

E-mail: rodamont@rodamont.cz
WWW: www.rodamont.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Šmíd - Jednatel

Mobil: +420 774 623 055
Další firmy v oboru

Reming spol. s r.o.

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou, výrobou z nerezu a výrobou hliníkových oken a dveří z německých profilů Wicona. Vyrábíme nerezová sklopná sedátka do kabin výtahů, komponenty k balícím a výrobním strojům, linkám a mnoho dalších produktů dle přání zákazníka. Jsme specialistou na ojedinělé konstrukce jako odjížděcí světlíky a otvírací střechy, pohyblivé dno bazénu a mnoho dalšího.

PORTICO s.r.o.

Nabízíme služby stavebního inženýringu. Provádíme elektroinstalace na klíč, statické zajištění konstrukcí - helikální výztuže, vysoušení vlhkého zdiva, sanace stavebních konstrukcí a nízkotlaké injektáže zdiva. Dodáváme dekorativní ražené betony a protipožární ucpávky. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

TERRAN

Specializujeme se na výrobu a prodej betonových střešních krytin, které vynikají díky přesnosti rozměrů, maximální vodotěsnosti a mrazuvzdornosti. Nabízíme ploché betonové krytiny, bobrovky, krytinu na bungalov a kompletní příslušenství střech. Vše dodáváme v mnoha variantách provedení dle potřeby Vaší stavby. Na naše výrobky poskytujeme 30-letou záruku.