• Detail firmy

RODAH-EU, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme izolační práce, zateplování objektů. Provádíme zateplení foukanou izolací - tepelné a zvukové izolace pro rodinné domy, půdní vestavby, průmyslové objekty, školy. Dále dodáváme dřevěné rodinné domy, dřevostavby.

Adresa

Denisova 893/8
397 01 Písek

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28249194

Výrobky, činnosti

Nabízíme izolační práce, zateplování objektů.

Nabízíme izolační práce, zateplování objektů. Provádíme zateplení foukanou izolací - tepelné a zvukové izolace pro rodinné domy, půdní vestavby.

Kontaktní údaje

E-mail: info@postavsidum.info
WWW: www.rodah-eu.cz

Kontaktní osoba

Rostislav Heczko - Jednatel

Mobil: 774 447 870
Další firmy v oboru

Stavební firma aBM s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých stavebních prací. Zajišťujeme celkové nebo dílčí rekonstrukce, zateplování, izolace, fasádní práce, pokládku zámkové dlažby a obkladů, pokrývačské, tesařské a betonářské práce. Provedeme odvoz suti a odpadu. Zaměřujeme se na projektové a rozpočtové práce.

ALIAS s.r.o.

Zabýváme se stavební činností především na Písecku a v širším okolí. Realizujeme stavby na klíč, rekonstrukce a zateplování objektů. V rámci rekonstrukcí zajistíme veškeré opravy, přestavby, půdní nástavby, vestavby atd. Zrekonstruujeme Vám starý dům nebo Vám postavíme nový - neváhejte se na nás obrátit! Máme bohaté zkušenosti, garantujeme odborné a spolehlivé služby.

EkoRop - Petr Janeček

Zabezpečujeme čištění a revize nádrží, jímek a lapolů. Jsme pověřenou osobou Ministerstva životního prostředí a pokrýváme celou oblast jižních Čech a Moravy.