• Detail firmy

ROCKWELL Service, s.r.o.

Základní popis

Nabídka ostrahy majetku a osob. Kompletní technické zajištění společenských a kulturních akcí. Úklidový servis.

Adresa

Dlouhá 729/37
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24179027
DIČ:  CZ24179027
  • Služby

Výrobky, činnosti

Kompletní technické zajištění společenských akcí

Pro Vaši akci zajistíme od lokací a povolení, přes pronájem a stavbu pódií, osvětlení, ozvučení, projekcí atd., až k security na akci a úklidu po ní.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 733 394 435
E-mail: info@rockwellservice.com
WWW: www.rockwellservice.com

Kontaktní osoba

David Semela - Jednatel

Další firmy v oboru

Jiří Jaroš - ZISTA

Nabízíme kompletní zemní a výkopové práce, terénní úpravy ploch, údržbu komunikací a ploch, komunální úklidové služby, dodávky přípojek, čištění vodních toků, úpravy vodních koryt a břehů, dodávky přípojek plynu, topení i kanalizací, pokládky dlažeb, štěpkování dřevní hmoty, jeřábnické práce, údržbu a sekání zelených ploch apod.

Michal Taich

Původním povoláním jsem klempíř, ale již 5 let nabízím služby hodinového manžela. Tuto práci mám velmi rád a dělám vše proto, aby zákazníci byli s mými službami vždy spokojeni. Provádím řemeslnické a údržbářské práce, umyji okna, smontuji nábytek, postarám se Vám o zahradu. Nevíte si rady s kapajícím kohoutkem, výměnou baterie, přiděláním konzole či položením koberce? Neváhejte a kontaktujte mě!

MOTOR, s.r.o.

Studio grafického designu se specializací na tvorbu log a řešení firemní identity. Naším hlavním zaměřením je design - obalový design, výroční zprávy, layout časopisů, lokalizace písem a corporate design. Sídlíme v Praze.